Penempatan, Pertukaran dan Persaraan Pegawai

Pada :  

# Nama Dari Ke Tarikh
1. Encik Mohd Roskairi bin Mamat
Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)
Bahagian Pembangunan Prasarana Bahagian Kewangan 08-01-2018
2. Puan Kuslela Monabella binti Kusin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBK)
Pejabat Kementerian Pelancongan dan Kebudayaan Malaysia Negeri Sabah Jabatan Perangkaan Malaysia Negeri Sabah 08-01-2018
3. Puan Melania Pandikar
Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)
Bahagian Kewangan Bahagian Pembangunan Prasarana 08-01-2018
4. Puan Nur Haffidah binti Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19
Perpustakaan Negara Malaysia Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara 08-01-2018
5. Puan Wan Norashiqin binti Wan Fazil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19
Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara Perpustakaan Negara Malaysia 08-01-2018
6. Puan Mona Erlisa binti Mohd Nasry
Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19
Kementerian Pertahanan Malaysia Perpustakaan Negara Malaysia 03-01-2018
7. Cik Nor Adilah binti Othman
Setiausaha Pejabat, Gred N29
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa 02-01-2018
8. Cik Saraya binti Arbi
"Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred Utama B (Memangku) (KUP)"
Bahagian Dasar Kebudayaan Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) 02-01-2018
9. Encik Basharrudin bin Hamid
Pemandu Kenderaan, Gred H11
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) 02-01-2018
10. Encik Mazlan bin Kasim
Pembantu Operasi, Gred N11
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) 02-01-2018
11. Encik Mohd Roskairi bin Mamat
Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)
Jawatan Kumpulan, Jabatan Perkhidmatan Awam Bahagian Pembangunan Prasarana 02-01-2018
12. Encik Mohd Shukri bin Mohd Isa
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Warisan Negara Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
13. Encik Mohd. Daud bin Mohd. Arif
Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred Utama C (Memangku)
ASEAN-Korea Centre, Korea Selatan Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa 02-01-2018
14. Encik Mohd. Riezal bin Rofie
Pembantu Operasi, Gred N11
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) 02-01-2018
15. Encik Muhamad Faris bin Mohd Ezani
Pemandu Kenderaan Gred H11
Lantikan Baru Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
16. Encik Muhamad Mansur bin Ahmad Kusosi
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Warisan Negara Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
17. Encik Tuah bin Matnor
Pegawai Kebudayaan Gred B48 (Memangku)
Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara 02-01-2018
18. Encik Wan Azrainizam bin Wan Anua
Pemandu Kenderaan, Gred H11
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) 02-01-2018
19. Encik Wan Din bin Wan Muhammad
Pegawai Kebudayaan Gred B48 (Memangku)
Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara 02-01-2018
20. Encik Zulkifli bin Md Napiah
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Warisan Negara Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
21. Puan Arlene Sharida binti Othman
Setiausaha Pejabat, Gred N29
Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa Bahagian Dasar Kebudayaan 02-01-2018
22. Puan Haslina binti Abdul Hamid
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred Utama B
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) 02-01-2018
23. Puan Noor Faizah binti Mansor
Setiausaha Pejabat, Gred N29
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Pelancongan) 02-01-2018
24. Puan Nor Azimah binti Supa'at
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Warisan Negara Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
25. Puan Nuraini binti Jani
Setiausaha Pejabat, Gred N29
Bahagian Dasar Kebudayaan Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Kebudayaan) 02-01-2018
26. Puan Putri Shahda Azza binti Megat Burhainuddin
Pegawai Kebudayaan Gred B48 (Memangku)
Istana Budaya Istana Budaya 02-01-2018
27. Puan Rokiah binti Abdul Samad
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Warisan Negara Jabatan Warisan Negara 02-01-2018
28. Puan Zuraini binti Ismail
Akauntan Gred Utama C (Memangku) (KUP)
Bahagian Akaun Bahagian Akaun 02-01-2018
29. YBrs. Dr. Tan Awang Besar
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred Utama C
Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa Bahagian Dasar Kebudayaan 02-01-2018
30. YM Raja Suriaty binti YM Raja Ahmed
Kurator Gred S44 (Memangku)
Jabatan Muzium Malaysia Jabatan Muzium Malaysia 02-01-2018
31. Encik Hishamuddin bin Kamsin
Penolong Penguasa Imigresen Gred KP32 (Memangku)
Pusat Malaysia Rumah Keduaku Ibu Pejabat Imigresen Malaysia, Putrajaya 01-01-2018
32. Encik Wan Abdul Aziz bin Mustafa
Penolong Penguasa Imigresen Gred KP32 (Memangku)
Jabatan Imigresen Negeri Kedah Pusat Malaysia Rumah Keduaku 01-01-2018
33. PsK Azeem Hafeez bin Jamaluddin
Pegawai Siasatan Gred P44 (M)
Unit Integriti SPRM Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur 01-01-2018
Facebook
Twitter
Instagram
Kod QR
RSS
Kod QR
Scan Kod QR pada telefon pintar anda untuk versi mudah alih.